SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
99 000 €
(3 000 € / m²)
Prodaja
1
1
33 m²
Rue du Homet, Le Havre

spavaća soba1
stan33 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

UPF CONSEIL IMMOBILIER vous propose à la vente : Appartement de 33m2 au 1er étage d'une residence très bien entretenue, un studio bis comprenant : Ent...

Električni
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Rue du Homet, Le Havre
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Upf Conseil Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu