Popis ponuda
5
165 000 €
(2 845 € / m²)
Prodaja
3
1
58 m²
Rue du Homet, Le Havre
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
58 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Appartement T3 rénové de 58,1 m2 au 3 étage Dans un immeuble entièrement rénové, découvrez ce charmant appartement T3 situé au 3? étage. Entièremen...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
C - Ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Električni
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
14dana
Ažurirano:
14dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rue du Homet, Le Havre
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
l'Adresse - Manneville - l'Adresse - Manneville
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
l'Adresse - Manneville - l'Adresse - Manneville