SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
137 500 €
(1 833 € / m²)
Prodaja
3
1
75 m²
Rue du Homet, Le Havre

spavaća soba3
stan75 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Sandra Le Grix vous propose: ****Appartement cosy de 4 pièces au cOEur du Havre, avec une vue imprenable et Garage***Dans une résidence C...

Ostalo
Dob ponude: 109dana
Ažurirano: 66dana

Lokaliteti

Rue du Homet, Le Havre
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu