SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
139 000 €
(5 792 € / m²)
Prodaja
1
1
24 m²
Route des Mas, Le Grau-du-Roi

spavaća soba1
stan24 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Au GRAU du ROI. Secteur centre ville. Situé en rdc de la résidence. Appartement de type studio cabine d'une surface de 24,5 m2 avec une terrasse d'env...

Električni
Dob ponude: 491dana
Ažurirano: 43dana

Lokaliteti

Route des Mas, Le Grau-du-Roi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Semaphore Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu