SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
132 000 €
(4 889 € / m²)
Prodaja
2
1
27 m²
Route des Mas, Le Grau-du-Roi

spavaća soba2
stan27 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Fiche N°Id-LGB166711 : Le grau du roi, 2 Pi?ces avec cabine d'environ 27 m2 comprenant 2 piece(s) dont 1 chambre(s) + Loggia de 11 m2 - Construction ...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Route des Mas, Le Grau-du-Roi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Réseau Immo-diffusion

Slični oglasi

Slično u inozemstvu