SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
290 000 €
(6 591 € / m²)
Prodaja
2
1
44 m²
Route des Mas, Le Grau-du-Roi

spavaća soba2
stan44 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

EXCLUSIVITÉ PORT CAMARGUE - SECTEUR PLAGE NORD Dans une superbe résidence avec piscine donnant sur le Quai d'Honneur, à 150 m de la plage et à proximi...

Ostalo
Dob ponude: 27dana
Ažurirano: 27dana

Lokaliteti

Route des Mas, Le Grau-du-Roi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Agence A Plus Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu