SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
415 000 €
(4 882 € / m²)
Prodaja
5
1
85 m²
Route des Mas, Le Grau-du-Roi

spavaća soba5
stan85 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Dans le cadre de la rénovation d'une petite maison de village (création de 3 lots : deux rez-de-jardin et un appartement à l'étage), venez découvrir c...

Ostalo
Dob ponude: 36dana
Ažurirano: 23dana

Lokaliteti

Route des Mas, Le Grau-du-Roi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Cooper Immobilier Lgm

Slični oglasi

Slično u inozemstvu