SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
225 000 €
(5 921 € / m²)
Prodaja
1
1
38 m²
Route des Mas, Le Grau-du-Roi

spavaća soba1
stan38 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Dans une résidence fermée et sécurisée, découvrez cet appartement fonctionnel et bien agencé comprenant : une entrée, une salle d’eau, un WC séparé, u...

Ostalo
Dob ponude: 61dana
Ažurirano: 31dana

Lokaliteti

Route des Mas, Le Grau-du-Roi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dousson Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu