SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
300 000 €
(4 412 € / m²)
Prodaja
3
1
68 m²
Route des Mas, Le Grau-du-Roi

spavaća soba3
stan68 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Au sein d’une résidence calme et fermée, découvrez cet appartement de type P3 d’environ 68 m2 habitables (dont une véranda de 17 m2), idéalement situé...

Ostalo
Dob ponude: 90dana
Ažurirano: 24dana

Lokaliteti

Route des Mas, Le Grau-du-Roi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dousson Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu