SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
220 000 €
(7 097 € / m²)
Prodaja
2
1
31 m²
Route des Mas, Le Grau-du-Roi

spavaća soba2
stan31 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

PORT CAMARGUE - SECTEUR PLAGE NORD Dans une belle résidence avec piscine face au port de plaisance, située à seulement 100 m de la plage et 200 m des ...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledOtvoreni dnevni boravakZaseban wcNamješteno

Ostalo
Dob ponude: 104dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Route des Mas, Le Grau-du-Roi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Agence A Plus Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu