SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
336 000 €
(7 149 € / m²)
Prodaja
2
1
47 m²
Route des Mas, Le Grau-du-Roi

spavaća soba2
stan47 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

PORT CAMARGUE - SECTEUR PLAGE NORD Dans une superbe résidence a quelques pas des commerces et à 200 m de la plage. Appartement de type 2 pièces traver...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledOtvoreni dnevni boravakZaseban wc

Ostalo
Dob ponude: 154dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Route des Mas, Le Grau-du-Roi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Agence A Plus Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu