SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
490 000 €
(6 806 € / m²)
Prodaja
3
1
72 m²
Route des Mas, Le Grau-du-Roi

spavaća soba3
stan72 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Magnifique appartement indépendant, avec terrasse et jardin; complètement refait il y a 5 ans, éléctricité, volets roulants, baie vitrés, climatisatio...

Ostalo
Dob ponude: 152dana
Ažurirano: 13dana

Lokaliteti

Route des Mas, Le Grau-du-Roi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dousson Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu