SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
318 000 €
(5 579 € / m²)
Prodaja
2
1
57 m²
Boulevard Carnot, Le Cannet

spavaća soba2
stan57 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Découvrez ce superbe appartement de 57 m², niché dans une résidence de standing au Cannet, offrant un cadre de vie exceptionnel avec piscine et servic...

Električni
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Boulevard Carnot, Le Cannet
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu