SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
840 000 €
(9 231 € / m²)
Prodaja
3
1
91 m²
Avenue Victoria, Le Cannet

spavaća soba3
stan91 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

In a prestigious residential building in Cannet residential offering concierge, swimming pool and tennis courts, this beautiful apartment on a high fl...

Električni
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Avenue Victoria, Le Cannet
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

John Taylor Cannes

Slični oglasi

Slično u inozemstvu