SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
325 000 €
(3 218 € / m²)
Prodaja
5
1
101 m²
Route de l'Arbettaz, Le Biot

spavaća soba5
stan101 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

L'agence Les Juliettes est ravie de vous proposer cet appartement entièrement rénové, situé au cœur du charmant village du Biot, en Haute-Savoie. La r...

Ostalo
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Route de l'Arbettaz, Le Biot
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Agence Immobilière Les Juliettes

Slični oglasi

Slično u inozemstvu