SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
107 000 €
(2 816 € / m²)
Prodaja
2
1
38 m²
Rue Surcouf, Le Barcarès

spavaća soba2
stan38 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Caroline Alcantara vous propose: Vente en Exclusivité Superbe appartement F2 Duplex avec Balcon - Le Barcarès Plage à 2 pas de la mer.S...

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Rue Surcouf, Le Barcarès
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu