SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
239 000 €
(1 811 € / m²)
Prodaja
4
1
132 m²
Rue de la Mairie, Lavaur

spavaća soba4
stan132 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Découvrez un véritable havre de paix à Lavaur avec cet appartement exceptionnel de 132 m², rénové avec soin en 2005 et en excellent état général. Situ...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaOtvoreni dnevni boravakZaseban wcNakon renovacijePrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 495dana
Ažurirano: 495dana

Lokaliteti

Rue de la Mairie, Lavaur
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PROMUP

Slični oglasi

Slično u inozemstvu