SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
830 000 €
(8 300 € / m²)
Prodaja
4
2+
100 m²
Rue Droite, La Turbie

spavaća soba4
stan100 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A39644OVI06 - La Turbie - New development.
From 1 to 3 bedrooms, where well-being meets light and greenery ... combining comfort and convenience.

Ostalo
Dob ponude: 251dana
Ažurirano: 251dana

Lokaliteti

Rue Droite, La Turbie
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Leggett Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu