SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
279 000 €
(4 164 € / m²)
Prodaja
3
1
67 m²
Rue de la Forêt, La Rochette

spavaća soba3
stan67 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Cet appartement de 3 pièces d'environ 68,65 m2 se situe au 2e étage d'un immeuble récent avec ascenseur, dans une copropriété à La Rochette. Construit...

Plin
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rue de la Forêt, La Rochette
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu