SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
248 000 €
(2 818 € / m²)
Prodaja
6+
1
88 m²
Boulevard d'Italie, La Roche-sur-Yon

spavaća soba6+
stan88 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Au cœur du quartier prisé du Pentagone à La Roche-sur-Yon, profitez d'un emplacement idéal à deux pas de la gare, des commerces, des écoles et de tout...

Električni
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Boulevard d'Italie, La Roche-sur-Yon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu