SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
103 500 €
(2 029 € / m²)
Prodaja
2
1
51 m²
Boulevard d'Italie, La Roche-sur-Yon

spavaća soba2
stan51 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Découvrez ce charmant duplex de 51 m², situé au premier étage d'une copropriété bien entretenue à La Roche-sur-Yon. Ce logement moderne et accueillant...

Električni
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Boulevard d'Italie, La Roche-sur-Yon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu