SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
237 000 €
(5 925 € / m²)
Prodaja
2
1
40 m²
Rue Andrevetan, La Roche-sur-Foron

spavaća soba2
stan40 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Découvrez ce charmant appartement T2 situé au rez‑de‑chaussée d’une résidence récente et élégante, au cœur de La Roche‑sur‑Foron, une commune prisée p...

Ostalo
Dob ponude: 74dana
Ažurirano: 74dana

Lokaliteti

Rue Andrevetan, La Roche-sur-Foron
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Planifique Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu