SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
359 000 €
(4 986 € / m²)
Prodaja
4
1
72 m²
Rue Bouronne, La Ciotat

spavaća soba4
stan72 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Exclusivité Résidence Les Crêtes. Appartement T4 de 72 m2 situé au 4ème et dernier étage sans ascenseur. Il bénéficie d'une vue panoramique exceptionn...

Električni
Dob ponude: 26dana
Ažurirano: 16dana

Lokaliteti

Rue Bouronne, La Ciotat
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse La Ciotat

Slični oglasi

Slično u inozemstvu