SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
345 000 €
(4 157 € / m²)
Prodaja
3
1
83 m²
Chemin de La Bégude, La Cadière-d'Azur

spavaća soba3
stan83 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Camille Calegari vous propose: À vendre – Charmant duplex de 83 m² avec extérieur et vue mer – COEur du village de La Cadière-d’AzurSitué...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledZasebna kuhinjaZaseban wcKaminNužna renovacija

Ostalo
Dob ponude: 72dana
Ažurirano: 72dana

Lokaliteti

Chemin de La Bégude, La Cadière-d'Azur
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu