SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
269 000 €
(3 736 € / m²)
Prodaja
3
1
72 m²
Rue Arnold Géraux, L'Île-Saint-Denis

spavaća soba3
stan72 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Bruno Papin vous propose: ILE - SAINT - DENIS - APPARTEMENT + BALCON + CAVEAppartement Lumineux à L'Île-Saint-Denis - Vue Imprenable et ...

Ostalo
Dob ponude: 12dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Rue Arnold Géraux, L'Île-Saint-Denis
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu