SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
56 000 €
(1 244 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Passage du château, L'Aigle

spavaća soba2
stan45 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

L'agence immobilière VIEL IMMOBILIER vous présente cet appartement T2 de 45.63m2 construit en 2007 situé dans une résidence à seulement 5mins des comm...

Električni
Dob ponude: 80dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Passage du château, L'Aigle
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Viel Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu