SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
238 500 €
(3 097 € / m²)
Prodaja
3
1
77 m²
Rue du Meunier, Kuttolsheim

spavaća soba3
stan77 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Nouvelle exclusivité Maps Immobilier ! Situation exceptionnelle au cœur de la commune de Kuttolsheim. Au sein d'un bâtiment de 4 logements, venez déco...

Ostalo
Dob ponude: 17dana
Ažurirano: 17dana

Lokaliteti

Rue du Meunier, Kuttolsheim
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Maps Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu