SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
129 000 €
(2 304 € / m²)
Prodaja
2
1
56 m²
Rue de Bruxelles, Kingersheim

spavaća soba2
stan56 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Situé au 1er étage de la résidence Les Océanes (construction 2001), ce spacieux appartement 2 pièces offre une luminosité exceptionnelle grâce à ses o...

Ostalo
Dob ponude: 161dana
Ažurirano: 14dana

Lokaliteti

Rue de Bruxelles, Kingersheim
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PROPRIETES PRIVEES

Slični oglasi

Slično u inozemstvu