SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
127 000 €
(3 098 € / m²)
Prodaja
2
1
41 m²
Rue des Aramons, Juvignac

spavaća soba2
stan41 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Appartement T2 lumineux avec terrasse au calme Golf de Juvignac  Situé dans un environnement privilégié au cœur du secteur recherché du Golf de Juvi...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue des Aramons, Juvignac
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

QUADRIMM

Slični oglasi

Slično u inozemstvu