SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
126 000 €
(3 231 € / m²)
Prodaja
2
1
39 m²
Rue Albert Thomas, Indre

spavaća soba2
stan39 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Berenice Buton vous propose: BORD DE LOIRE / NOUVEAUTÉ appartement lumineux dans une petite copropriété de 3 logements sans charges. Comp...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue Albert Thomas, Indre
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu