SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
330 000 €
(3 548 € / m²)
Prodaja
5
1
93 m²
Route de Lyon, Illkirch-Graffenstaden

spavaća soba5
stan93 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Situé au 1er étage sans ascenseur d'une copropriété des années 1970 à Illkirch-Graffenstaden, cet appartement 5 pièces de 93 m2 sera vous séduire par ...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Zasebna kuhinjaZaseban wcNakon renovacije

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Route de Lyon, Illkirch-Graffenstaden
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Christelle Clauss Immobilier - Illkirch

Slični oglasi

Slično u inozemstvu