SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
267 750 €
(3 880 € / m²)
Prodaja
3
1
69 m²
Rue Vannetaise, Guérande

spavaća soba3
stan69 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

L'Evidence Immobilière exclusively presents this beautiful fully renovated 3-room apartment of 69 m², ideally located in the heart of Guérande.Located...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rue Vannetaise, Guérande
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

L'Évidence Immobilière

Slični oglasi

Slično u inozemstvu