SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
263 200 €
(1 950 € / m²)
Prodaja
3
1
135 m²
Rue Armand Siffert, Guebwiller

spavaća soba3
stan135 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Nouveauté Le Nouvel Immobiliier à GUEBWILLER.Dans un quartier calme, à deux pas du centre-ville, venez découvrir cet appartement en rez-de-jardin situ...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaNakon renovacijeZaseban wcOtvoreni dnevni boravak

Plin
Dob ponude: 132dana
Ažurirano: 32dana

Lokaliteti

Rue Armand Siffert, Guebwiller
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Le Nouvel Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu