SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
499 000 €
(7 677 € / m²)
Prodaja
3
1
65 m²
Passage des Remparts, Grimaud

spavaća soba3
stan65 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Sale apartment in Grimaud. In the Beauvallon area, beautiful fully renovated three-room apartment of approximately 65m² located in a residence just st...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaOtvoreni dnevni boravakNakon renovacije

Ostalo
Dob ponude: 161dana
Ažurirano: 79dana

Lokaliteti

Passage des Remparts, Grimaud
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

STIL IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu