SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
159 000 €
(2 409 € / m²)
Prodaja
3
1
66 m²
Rue de Stalingrad, Grenoble

spavaća soba3
stan66 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Romain Bertout vous propose: ✨ APPARTEMENT T3 AVEC GARAGE FERMÉ SÉCURISÉ – BALCON PLEIN SUD ✨Dans une résidence sécurisée avec ascenseur,...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rue de Stalingrad, Grenoble
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu