SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
78 000 €
(3 900 € / m²)
Prodaja
1
1
20 m²
Rue Crépu, Grenoble

spavaća soba1
stan20 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Découvrez ce charmant studio de 20 m² niché au cœur de Grenoble, dans le secteur prisé de la Porte de France. Situé au premier étage d'un immeuble bie...

Električni
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue Crépu, Grenoble
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu