SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
109 000 €
(3 303 € / m²)
Prodaja
2
1
33 m²
Rue Crépu, Grenoble

spavaća soba2
stan33 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Cathy DEMESSANT vous propose: Appartement T2 rénové – 33 m² – Secteur Europole – Vendu meubléSitué Cours Berriat, dans une petite copropr...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakZasebna kuhinjaNamještenoNakon renovacijeKat

Ostalo
Dob ponude: 101dana
Ažurirano: 29dana

Lokaliteti

Rue Crépu, Grenoble
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu