SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
115 000 €
(1 855 € / m²)
Prodaja
3
1
62 m²
Rue de Stalingrad, Grenoble

spavaća soba3
stan62 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Jean-François Baudin vous propose: Idéalement situé à Grenoble au 61 Boulevard Joseph Vallier ! Cet appartement situé au 2ème étage d'un ...

Ostalo
Dob ponude: 129dana
Ažurirano: 75dana

Lokaliteti

Rue de Stalingrad, Grenoble
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu