SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
156 000 €
(3 319 € / m²)
Prodaja
2
1
47 m²
Rue du Commandant Yvon, Granville

spavaća soba2
stan47 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Guillaume Manikowski vous propose: Appartement 2 pièces – 47 m² – Granville, entre plage et portIdéalement situé à Granville, entre le po...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Rue du Commandant Yvon, Granville
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu