SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
222 000 €
(4 353 € / m²)
Prodaja
3
1
51 m²
Rue du Commandant Yvon, Granville

spavaća soba3
stan51 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Marie-Eve Tier vous propose: Granville centre – Appartement au rez-de-chaussée de 2-3 pièces de 51,4 m² à 300 m de la plage du Plat Gouss...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rue du Commandant Yvon, Granville
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu