SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
265 000 €
(3 533 € / m²)
Prodaja
4
1
75 m²
Rue de Paris, Gonesse

spavaća soba4
stan75 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Keilie Gabriel vous propose: ***Appartement spacieux proche centre-ville de Gonesse***Situé au rez-de-chaussée d'une résidence très récen...

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Rue de Paris, Gonesse
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu