SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
588 000 €
(6 682 € / m²)
Prodaja
4
1
88 m²
Rue Henri Regnault, Garches

spavaća soba4
stan88 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Découvrez ce magnifique appartement de 89 m², entièrement rénové, situé au dernier étage d'une résidence signée par Jean Ginsberg, au cœur de la charm...

Plin
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue Henri Regnault, Garches
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu