SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
315 000 €
(3 841 € / m²)
Prodaja
4
1
82 m²
Rue de la Mairie, Furdenheim

spavaća soba4
stan82 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Nouvelle exclusivité Maps Immobilier ! Situation exceptionnelle, au calme, sur la commune de Furdenheim. Dans un bâtiment récent (2021), spacieux et l...

Plin
Dob ponude: 31dana
Ažurirano: 26dana

Lokaliteti

Rue de la Mairie, Furdenheim
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Maps Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu