SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
98 000 €
(1 380 € / m²)
Prodaja
3
1
71 m²
Avenue Roosevelt, Freyming-Merlebach

spavaća soba3
stan71 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Dominique WEIL vous propose: Bel appartement rénové de 3 pièces à Freyming-MerlebachDécouvrez ce charmant appartement de 71m² situé dans ...

Ostalo
Dob ponude: 156dana
Ažurirano: 30dana

Lokaliteti

Avenue Roosevelt, Freyming-Merlebach
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu