SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
377 000 €
(5 627 € / m²)
Prodaja
3
1
67 m²
Rue Jean Bouin, Fréjus

spavaća soba3
stan67 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Appartement 3 pièces de plain-pied · Résidence avec piscine · Saint-Aygulf- Vidéo complète sur demande - Niché en rez-de-chaussée surélevé d’une petit...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rue Jean Bouin, Fréjus
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Eden Park Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu