SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
290 000 €
(3 816 € / m²)
Prodaja
4
1
76 m²
Fréjus

spavaća soba4
stan76 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Charlène Beraud vous propose: Cet appartement moderne de 76m², situé à Fréjus, est une véritable pépite alliant confort, modernité et fon...

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Fréjus
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu