SUPA24
Dnevni boravak; pločice, pogled
Dnevni boravak; pločice, pogled
Ostale; pločice, potrebna renovacija
229 900 €
(4 891 € / m²)
Prodaja
2
1
47 m²
Fréjus

spavaća soba2
stan47 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Envie de vivre au rythme du soleil et de la mer ? Situé en plein coeur du très prisé quartier de Port Fréjus, au 3ème étage avec ascenseur d'une rési...

Ostalo
Dob ponude: 87dana
Ažurirano: 35dana

Lokaliteti

Fréjus
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

AMBITION IMMOBILIER Fréjus - AMBITION IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu