SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
209 000 €
(3 603 € / m²)
Prodaja
3
1
58 m²
Rue de la Station, Franconville

spavaća soba3
stan58 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Ornella Di Maria vous propose: Appartement 3 pièces avec jardin - Résidence sécurisée - Franconville StadeÀ deux pas du cadre naturel du...

Ostalo
Dob ponude: 73dana
Ažurirano: 23dana

Lokaliteti

Rue de la Station, Franconville
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu