SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
409 000 €
(4 216 € / m²)
Prodaja
5
2+
97 m²
Chemin du Fort, Francheville

spavaća soba5
stan97 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Découvrez cet appartement de 97 m² en rez-de-jardin, situé à Francheville dans une résidence moderne construite en 2019. Ce bien familial allie confor...

Plin
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Chemin du Fort, Francheville
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu