SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
149 000 €
(3 548 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
Rue de Cornouaille, Fouesnant

spavaća soba2
stan42 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

SOUS COMPROMIS EXCLUSIVITE - Patrick Le Berre Immobilier - L'adresse FOUESNANT vous présente ce bel appartement 2 pièces de 42 m2, situé au calme dan...

Ostalo
Dob ponude: 23dana
Ažurirano: 16dana

Lokaliteti

Rue de Cornouaille, Fouesnant
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Cercle Pays de Loire - Bretagne - l'Adresse - Le Berre Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu